X
تبلیغات
زولا

رادیلوژی های زیبا!!!!!!!!!!:دی

1387/12/30 ساعت 09:32 ب.ظ

 

 

 سلام بعد از مدتها. 

خوب نظر نمیدین انتظار پستم دارین؟ 

عجبا. 

خوب اینم یک آپباحال برید و لذت ببرید. 

نظر یادتون نره.

 

 

 

 

 

 

 

 

عجیب ترین عکسهای رادیولوژی دنیا  کمی شکیبا باشید تا همه عکس ها لود شود در صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه show picture را بزنید

 

این اقا شیر آب 16 اینچی تو چشم مبارکشون رفته.من که نفهمیدم چطوری رفته!!!!

 

 

این سنگ 17 سانتیمتری و دونیم پوندی از کلیه یک مجارستانی خارج شده و بزرگترین سنگ کلیه دنیاست

 

 

دوست این پسر بچه 11 ساله چینی یک میله 16 اینچی رو به سمت سر این بچه پرتاب می کنه و میله از حدقه چشم وارد جمجمه میشه و در انتهای جمجمه جا خشک می کنه ولی به مغزش آسیب کشنده ای نمی رسه!!!!!!

 

 

این نوزاد 17 ماه پس از زمین خوردن دسته کلید پلکش رو پاره می کنه و وارد جمجه اش میشه ولی جالب اینه که کره چشمش آسیب دائمی نمیبینه!!!!!

 

 

این عکس نشون میده که این پسر بچه از یک حادثه کشنده جون سالم به در برده و با اینکه یک چاقوی 5 اینچی وارد سرش شده ولی زنده مونده.این پسربچه 16 ساله به همراه دوستاش تو ایستگاه اتوبوسی در لندن در سال 2008 دعواشون میشه و این بلا سرش میاد.

 

 

این آقا که یک کارگر ساختمانی هست میره پیش دندانپزشک و میگه فک بالام درد می کنه بعد اقای دکتر میبینه بلهههههههههههههههههههه یک میخ 10 سانتیمتری داخل فک بالای این اقا هست و ایشون نمی دونن چطوری این میخ 6 روز پیش وارد فکش شده!!!!!!!!!!!! !!!

 

 

این کودک 8 ساله اهل ایالت ایندیانای ایالات متحده 10 آهن ربا و 20 گلوله فلزی متعلق به یک ست بازی مغناطیسی رو بلعیده!!!!!این آهن رباها و گلوله ها داخل دستگاه گوارش این بچه همدیگر رو جذب کردند و سبب ایجاد 8 سوراخ در روده این کوچولو شدند.خوشبختانه والدینش سریعا بردنش بیمارستان.این بچه بعدا گفته که گلوله ها شبیه آب نبات بودند!!!!!!

 

 

این آقای کره ای میره دکتر و از سر دردش شکایت می کنه.بعد دکترها متوجه می شند یک میخ 5 سانتیمتری 4 سال پیش در اثر یک تصادف وارد جمجمه این آقا شده و ایشون نمی دونستند!!!!!

 

 

این تصویر یک موبایل در انتهای روده یک دزد هست.این آقا دزده عضو یک دسته گنگستر هست و می خواسته این موبایل رو با خودش داخل زندان ببره.

 

 

این هم تصویر یک اژدهای برمه ای هست که یک قطعه الکترونیکی رو همراه با سیم های اون بلعیده و داخل روده اش پیچ و تاب خورده.

 

 

این توله سگ 6 ماه نژاد سنت برنارد فضولی کرده و یک چاقوی دنده ای 13 اینچی رو بلعیده.این چاقو 4 روز میان مری و معده این توله سگ باقی مونده بوده و طی یک عمل 2 ساعته چاقو خارج شده.یک زخم 8 اینچی ایجاد شده بوده که زود خوب شده.میگن طرف جون سگ هست راست میگن!!!

 

 

این افعی در استرالیا شکار شده.داخل شکم این افعی 4 توپ گلف پیدا شد که احتمالا این افعی اون ها رو با تخم پرندگان اشتباه گرفته بوده.

 

 

این عکس نمایانگر وجود یک بچه گربه استرالیایی داخل شکم یک افعی 6 فوتی می باشد.به نظر می رسه سر گربه از قطر شکم افعی بزرگتر بوده ولی چون خزنده ها فاقد فک هستند تونسته گربه رو بطور کامل ببلعه.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo